O autorze
Wokalistka i autorka tekstów, 8 maja 2012 wydała swoją pierwszą płytę pt. „Spadochron”, docenioną zarówno przez media jak i słuchaczy.

Śpiewała w chórkach u Gabrieli Kulki oraz w zespole Scorpions (wystąpiła z nimi m.in. w Royal Albert Hall na 80-tych urodzinach Michaiła Gorbaczowa).

Muzyka Meli wypada z szufladek, jest poetycko, ale zadziornie, lirycznie i rockowo. Obecnie, będąc w trasie koncertowej promującej album, inicjuje akcję wspierającą żywe granie "Nie bądź dźwiękoszczelny". Tegoroczna laureatka Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego.

Zapraszam na śniadanie ze mną

Mela Koteluk
Mela Koteluk Fot. Damian Noszkowicz
Kochani, taki oto pomysł na niedzielny poranek. Zapraszam Was na warszawską Pragę!

"Niedzielne śniadanie z Melą Koteluk

1 grudnia w Teatrze Soho odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu „Śniadania prasowe”. Tym razem gościem nieśpiesznego leniuchowania w foyer teatru na Mińskiej 25 będzie Mela Koteluk, wokalistka i autorka tekstów piosenek

Nim siarczysty mróz i śnieżne nawałnice dadzą się nam wszystkim we znaki, warto wybrać się na niedzielny spacer do Soho Factory i kameralne śniadanie z „artystką roku 2013” Melą Koteluk i Bartoszem Mazurem. 1 grudnia w tamtejszym Teatrze Soho (scena Studia Teatralnego Koło i Teatru Ochoty) odbędzie się ostatnia odsłona cyklu "Śniadania prasowe".

Wydarzenie ma charakter wielowątkowej rozmowy przy suto zastawionym stole i dawną prasą z początków XX wieku w tle. Za każdym razem w śniadaniu biorą udział blogerzy serwisu naTemat.pl i aktor znany warszawskiej publiczności z produkcji Studia Teatralnego Koło („Ukryj mnie w gałęziach drzew”, „Taksówka”, „Dolina Muminków w Listopadzie”).

Do tej pory w Teatrze Soho gościli Tomasz Zimoch, Ryszard Kalisz i Jaga Hupało."

1 grudnia, g. 12:00
Teatr Soho (na terenie Soho Factory)
Mińska 25, Warszawa

Możecie dołączyć do wydarzenia na FB
Trwa ładowanie komentarzy...